Somavedic

Účinky Somavedic-u

 

 

Aké sú prejavy a ako rýchlo na sebe pocítite účinky Somavedicu?

 

 

 

Účinky Somavedicu sú individuálne a sú závislé na viacerých faktoroch.

Viditeľné zlepšenie zdravotného stavu je závislé predovšetkým na závažnosti zdravotných ťažkostí a ich charaktere.
Ak ide o akútne zdravotné ťažkosti, spravidla sa zlepšenie stavu dostavuje skôr ako u prejavov chronických, u ktorých môže dochádzať k viditeľnému zlepšeniu často až po niekoľkých mesiacoch.

Doposiaľ nie je známy prípad, kedy by sa pozitívny účinok Somavedicu na zdravotný stav človeka skôr alebo neskôr neprejavil.

Rýchlosť účinkov je závislá na miere znečistenia organizmu, ale rovnako aj na disciplíne a dodržiavaní správnej životosprávy. Je logické, že ak budete počas pôsobenia Somavedicu svoj organizmus nadmerne zaťažovať, jeho pozitívne pôsobenie na vaše zdravie tým oslabujete. K maximálnemu využitiu účinkov Somavedicu, tak doporučujeme správať sa k svojmu zdraviu, čo najviac zodpovedne. Tým sa pozitívny vplyv Somavedicu prejaví rýchlejšie.

 

Prvé účinky

 

 

 

Najskôr dochádza k zrušeniu vplyvu geopatogénnych zón, čo nastáva už behom prvých 3 hodín po inštalácií Somavedicu.
Väčšina ľudí na sebe najprv žiadne okamžité viditeľné zmeny nepociťuje.
Niektorí citliví jedinci však môžu jeho prvé účinky pocítiť takmer okamžite. Prejaviť sa to môže dvoma rôznymi spôsobmi.
V prvom prípade môžete cítiť pocitovú zmenu atmosféry v danom prostredí (akoby sa vyčistil vzduch), väčší pocit uvoľnenia, niekdy až dokonca eufórie.

U niekoho sa môžu naopak prejaviť „adaptačné ťažkosti“, ktoré vyvolávajú rôzne nepríjemné pocity (po psychickej stránke)!*
Jedná sa o obvyklú reakciu, ktorá nie je žiadnym spôsobom nebezpečná! Tento stav je vždy dočasný a vymizne zvyčajne po niekoľkých hodinách, najneskôr do niekoľkých dní.
Príčinou je, že Somavedic začne pôsobiť na blokády v našom organizme a tie sa aktivujú. Somavedic tieto blokády postupne odbúrava a negatívne pocity sa zmierňujú, až nakoniec úplne vymiznú.

  *Princíp reakcie sa dá prirovnať k rôznym formám detoxikácie organizmu, kde môže dochádzať k obdobným, často oveľa silnejším reakciám organizmu, spravidla spojenými aj s fyzickými prejavmi, ktoré sú ale pri Somavedicu len ojedinelé. V prípade Somavedicu takisto dochádza k postupnej detoxikacií organizmu, ale na rozdiel od väčšiny detoxikačných metód je Somavedic veľmi šetrnou a nenásilnou metódou s dlhodobým účinkom.

 

3-5 dní

U ľudí, ktorí majú ťažkosti so spánkom, sa mení spánkový režim a spánok sa prehlbuje. Mnohí užívatelia, ktorí mali dlhodobé spánkové ťažkosti, uviedli, že už po niekoľkých dňoch pôsobenia Somavedicu sa ich spánok takmer úplne upravil a budili sa ráno viac oddýchnutí.

3-6 týždňov

Počas 3-6 týždňov dochádza k eliminácií geopatogénnej záťaže organizmu a všetkých materiálov, ktoré boli pod vplyvom geopatogénnych zón.

2-3 mesiace

Po 2-3 mesiacoch by mala byť eliminovaná parazitárna, bakteriálna, plesňová aj vírusová záťaž (v závislosti na diétnom režime, životospráve a ďalších okolnostiach).  Ďalej dochádza k zlepšeniu metabolizmu a viditeľnému zvýšeniu životnej energie.

3-6 mesiacov

Po 3 – 6 mesiacoch by malo byť u väčšiny používateľov, ktorí nemali vážne zdravotné ťažkosti, energetické pole Somavedicom prečistené. Ak niektoré zdravotné problémy stále pretrvávajú, sú často už len doznievajúcimi prejavmi na fyzickej úrovni.  
U všetkých používateľov sa už prejaví vyššia úroveň životnej energie.

6-12 mesiacov

Dochádza k ústupu vážnejších zdravotných problémov a detoxikácii organizmu aj u viac zaťažených jedincov.


Časové prejavy zdravotných účinkov Somavedicu sa môžu individuálne líšiť v závislosti na už spomínaných okolnostiach. 

Tieto prejavy boli mnohokrát overené terapeutmi pracujúcimi s biorezonančným prístrojom BICOM a ďalších (spomínaných v úvode stránky).

 

 

Upozornenie!

 

 

 

Somavedic nenahradzuje lekársku zdravotnú starostlivosť! Výrobca odporúča kombináciu s biorezonančným prístrojom BICOM a samozrejme kontrolou u lekára. 

 

Zdravotné účinky Somavedicu

 

 

 

Somavedic má pozitívny vplyv na nasledujúce zdravotné ťažkosti, spôsobené vplyvom geopatogénnych zón:  

 • nepohodlie na fyzickej či psychickej úrovni
 • bolesti hlavy
 • bolesti chrbta
 • ochorenia chrbtice
 • reumatické ťažkosti
 • stuhnuté svaly a celkové vnútorné napätie
 • nervozita, nesústredenosť, podráždenosť
 • únavový syndróm, vyčerpanie, či neschopnosť vydržať pri práci
 • spánkové ťažkosti, slabosť pri rannom vstávaní, pocit ťažkopádnosti, nepokojné sny alebo nespavosť
 • nervové poruchy
 • tráviace ťažkosti
 • chronický katar hrdla a žalúdka
 • kardiovaskulárne ochorenia
 • onkologické ochorenia

 

Somavedic eliminuje a následne úplne odstraňuje nežiadúce vplyvy:

 • geopatogénnych zón,
 • psychosomatických zón,
 • vodných krížov,
 • Curryho aj Hartmannových pásov
 • elektrosmog

 

Odstraňuje aj ďalšie negatívne vplyvy, ktoré majú vplyv na štruktúru buniek nášho tela.

GOLDEN VITAE

MVDr. Agnesa Müllerová

Telefón: +421 905 227 897

E-mail: goldenvitae3@gmail.com

Adresa: Slovenskej jednoty 10
(Business centrum),
040 01 Košice

NAPÍŠTE NÁM