Somavedic

Modely a cenník

 

 

 

Somavedic Harmonie

 

 

 

Vhodný do bytov a menších rodinných domov. 

 

Okrem harmonizácie škodlivého vplyvu elektrosmogu a geopatogénnych zón má Harmonie doplnené frekvencie na likvidáciu parazitov, vírusov, baktérií a plesní. Vzhľadom na nechemickú cestu ich likvidácie, účinky nastávajú v priebehu jedného až troch mesiacov. Tento model má korpus z krištáľového pieskovaného skla a vyžaduje obzvlášť šetrné zaobchádzanie.

 

 

Cena 300,- € (vrátaneDPH 20%)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Somavedic Quantum

 

 

 

Ideálny všade tam, kde je pohyb väčšieho počtu ľudí.

 

Jeho pôvodný názov je ,,biely", je ideálny na umiestnenie v priestoroch, kde sa denne pohybuje väčšie množstvo ľudí, čo je vhodné pre biorezonančné strediská, ordinácie, masážne, kozmetické salóny, obchody aj firmy, odkiaľ má výrobca veľmi pozitívne referencie. Tento model sa doporučuje aj pre tých, ktorí často cestujú a prespávajú v hoteloch, kde sa často nachádzajú všetky druhy nežiadúcich energetických zón. Častá aplikácia Somavedicu Quantum je v automobiloch, vrátane nákladných automobilov. Tento model má korpus zo skla a je potrebné s ním zachádzať šetrne.

 

 

Cena 300,- € (vrátaneDPH 20%)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

Somavedic Medic

 

 

 

Vlajková loď Somavedic Technologies

 

Tento model vychádza z funkcií a je kombináciou Somavedicov Harmonie a Quantum. Medic je vhodný pre domácnosti, ale aj pre nemocnice, kliniky, ordináce, biorezonančné strediská, masážne a kozmetické salóny a pre nehnuteľnosti a pozemky väčších rozmerov. Pre prístroj Medic boli uskutočnené nezávislé laboratórne testy v dvoch laboratóriách (IGEF - Německo) a (IIREC - Rakúsko). Dokumenty si môžete v prípade záujmu stiahnuť a preštudovať detailnejšie na stránkach výrobcu (www.somavedic.cz). Tento model má korpus z krištáľového pieskovaného skla a vyžaduje obzvlášť šetrné zaobchádzanie.

 

 

Cena 500,-€ (vrátane DPH 20%)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Somavedic Atlantik

 

 

 

Ideálny prakticky všade, kde tečie ,,pitná" voda. Neúnavný kamarát do kuchyne alebo pod prívod vody v nehnuteľnosti.

 

Upravuje štruktúru, vlastnosti, pamäť a energetický potenciál vody podľa výskumov Dr. Masaru Emoto a takisto odstraňuje záťaže vody, ktoré často spôsobujú bolesti hrdla. Na základe skúseností používateľov, Somavedicom upravená voda povzbudzuje dodržiavanie správneho pitného režimu, ktorý je veľmi dôležitým faktorom pre dosiahnutie a udržiavanie plnohodnotného zdravia. Pre prístroj Atlantik boli uskutočnené nezávislé laboratórne testy (IIREC - Rakúsko). Dokumenty si môžete v prípade záujmu stiahnuť a preštudovať detailnejšie na stránkach výrobcu (www.somavedic.cz). Tento model má korpus zo skla a je potrebné s ním zachádzať šetrne.

 

 

Cena 300,- € (vrátaneDPH 20%) 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

Somavedic Medic Uran

 

 

 

Ideálna voľba prakticky všade, kde je potrebné harmonizovať priestor a zároveň dokáže upravovať vodu ako model Atlantik

 

Tento model vychádza z funkcií a je kombináciou Somavedicov Medic, Harmonie, Quantum a Atlantik. Somavedic Uran je vhodný pre domácnosti, ale aj pre nemocnice, kliniky, ordináce, biorezonančné strediská, masážne a kozmetické salóny a pre nehnuteľnosti a pozemky väčších rozmerov. Sklenený korpus je vyrobený z krištáľového skla s prímesov uránu. Ten je dôležitý pre zvýšenie účinnosti neutralizácie elektrosmogu. Osvedčil sa na miestach, kde bolo potrebné ,,nasadiť" dva alebo i viac modelov Medic. Naviac dokáže harmonizovať vodu, podobne ako model Atlantik. Pre prístroj Medic uran boli uskutočnené nezávislé laboratórne testy (IIREC - Rakúsko). Dokumenty si môžete v prípade záujmu stiahnuť a preštudovať detailnejšie na stránkach výrobcu (www.somavedic.cz). Tento model má korpus z krištáľového pieskovaného skla a vyžaduje obzvlášť šetrné zaobchádzanie.

 

 

Cena 680,-€ (vrátane DPH 20%)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Vzhľadom k ručnej práci sklárov v spoločnosti www.ajetoglass.com sa môžu jednotlivé modely nepatrne farebne odlišovať.

GOLDEN VITAE

MVDr. Agnesa Müllerová

Telefón: +421 905 227 897

E-mail: goldenvitae3@gmail.com

Adresa: Slovenskej jednoty 10
(Business centrum),
040 01 Košice

NAPÍŠTE NÁM