BICOM Optima - Biorezonancia

Odstránenie alergií

 

 

 

Biorezonancia BICOM sa takmer 20 rokov využíva hlavne v oblasti odstraňovania alergií. V dnešnej dobe patria alergie medzi najrozšírenejšie civilizačné ochorenia. Vďaka prístroju Bicom Optima je možné bez vedľajších účinkov a bezbolestne alergie nielen zistiť, ale aj odstrániť.

alergie, odstraňovania, nádcha, svrbenie
 
 
 
 
 
 
 
 
Alergia je prehnaná reakcia imunitného systému na cudzorodú látku z prostredia – alergén a vzniká na základe opakovaného kontaktu s touto látkou. Prvý styk človeka s alergénom sa nemusí hneď prejaviť výskytom nepríjemných symptómov, no napriek tomu zanecháva následok. Telo sa voči alergénu stáva vnímavým. Objavenie sa ťažkostí po kontakte s alergénom môže trvať niekoľko dní, ale aj rokov. 
 
Po opakovanom stretnutí organizmu s alergénom sa imunitný systém na „škodlivinu“ rozpamätá a jeho obranné mechanizmy sa mobilizujú už vo veľmi krátkom čase. Takto vzniká alergická reakcia. Jej charakter závisí od postihnutého orgánu. Dôležité pri alergiách je však to, že na spustenie neprimeranej reakcie stačia aj minimálne dávky alergénov.

alergie, odstraňovania, nádcha, svrbenie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Alergie by sa nemali podceňovať, pretože alergická reakcia poškodzuje náš organizmus. Nejedná sa „len“ o kýchanie, či „len“ o nepríjemné svrbenie kože. Alergický človek má takmer stále veľmi mierny zápal. Nemusí o tom ani vedieť, ale jeho organizmus je prakticky stále pripravený reagovať zhoršením zápalu, ktorého dôsledky ho výrazne zaťažujú. Preto je dôležité alergiu liečiť stále, a nielen v čase, keď má alergik príznaky. Bez liečby môže dôjsť k častým zápalom – alergickým i nealergickým. Neliečený alergik, tak môže byť často chorý bez zistenej príčiny. Dôvodom môže byť práve nerozpoznaná alergia.
 
Alergia sa nemusí prejaviť len vo forme miernych reakcií, ako nádcha, či svrbenie. Alergická reakcia môže byť aj veľmi vážna až život ohrozujúca. Za nepriaznivých podmienok môže alergická reakcia prerásť až do šokového stavu, kedy zlyháva krvný obeh a dýchanie. Liečbu alergie preto nie je dobré odkladať. Môže sa vám zdať, že vaše príznaky sa „dajú vydržať“ ak len „trocha kýchate“ a časom to vždy prejde samo od seba.

alergie, odstraňovania, nádcha, svrbenie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Alergia sa však môže časom zhoršovať a začať prerastať až do trvalej žihľavky, či astmy. Nikdy vopred neviete, či alergia priamo neohrozí váš život prudkou reakciou. Ale aj neliečená alergia „len s miernymi príznakmi“ poškodzuje zdravie. Preto je dobré o alergii aspoň vedieť.
 
 

GOLDEN VITAE

MVDr. Agnesa Müllerová

Telefón: +421 905 227 897

E-mail: goldenvitae3@gmail.com

Adresa: Slovenskej jednoty 10
(Business centrum),
040 01 Košice

NAPÍŠTE NÁM