BICOM Optima - Biorezonancia

Bližšie k biorezonancií

 

 

 

CHARAKTER BUNIEK

Podľa objavov kvantovej fyziky majú všetky materiálne častice duálny charakter, ako vlnový tak aj časticový. Preto každá bunka ako energetická substancia, čiže bunky akéhokoľvek charakteru vo všetkých častiach tela, ako aj vírusy, baktérie, peľ, toxíny, nikotín atď. - majú elektromagnetické vlnenie. V závislosti na povahe bunky, ide o špecifickú vlnovú dĺžku alebo frekvenciu, ktorá je pre danú bunku charakteristická.

vírusy, baktérie, peľ, toxíny, nikotín

 
 
 
 
 
 
 

KOMUNIKÁCIA BUNIEK

Zdravý metabolizmus človeka funguje na základe výmeny látok, energie a informácií. Bunky v tele navzájom komunikujú a vymieňajú si informácie pomocou určitých frekvencií. Ak je táto výmena informácií narušená v dôsledku patogénneho pôsobenia, (jedy, vírusy, baktérie,stres...) dochádza k oslabeniu alebo porušeniu funkcie buniek.

vírusy, baktérie, peľ, toxíny, nikotín

 
 
 
 
 
 
 
 
 

VÝVOJ CHRONICKÝCH OCHORENÍ

Chronické ochorenia sa vyvíjajú v dôsledku rôznych zaťažení organizmu. V dnešnej dobe sme vystavení množstvu chemických prísad v potravinách a pitnej vode, jedom v ovzduší - prach, vírusy, alergény; radiačnému zaťaženiu, elektrosmogu, používaniu medikamentov v chove zvierat atď. V oslabení buniek zohráva úlohu aj dedičnosť, čo neskôr vedie k symptomatickým prejavom a prípadnému vývoju ochorenia.
Na základe toho multifaktoriálneho pôsobenia sa môžu vyskytnúť ťažkosti od nejasných porúch duševného stavu, chronickej únavy až k závažným poruchám na úrovni orgánov a orgánových sústav. Práve biorezonančná metóda BICOM ponúka možnosť testovania týchto individuálnych zaťažení, čo na biochemickej laboratórnej úrovni často nie je možné.

prach, vírusy, alergény; radiačnému zaťaženiu, elektrosmogu, používaniu medikamentov
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 

GOLDEN VITAE

MVDr. Agnesa Müllerová

Telefón: +421 905 227 897

E-mail: goldenvitae3@gmail.com

Adresa: Slovenskej jednoty 10
(Business centrum),
040 01 Košice

NAPÍŠTE NÁM