Super Ravo Zapper

< Späť na služby

 

SUPER RAVO ZAPPER

 
Super Ravo Zapper je prístroj založený na celoživotnom výskume doktorky Huldy Clarkovej, ktorá zistila, že slabý pulzujúci jednosmerný prúd zabíja parazity v tele. To zahŕňa všetky typy červov, bakterií, vírusov, húb a iné patogénne tkanivá. Podľa filozofie doktorky Clarkovej všetky ochorenia sú vyvolané parazitárnym alebo toxínovým zaťažením.


 Zapper je zariadenie, ktoré likviduje:
  • plesne
  • baktérie
  • vírusy
  • podporuje imunitný systém človeka. 
Taktiež pomáha pri mnohých ochoreniach, ako chrípka (pri skorom použití pri prvých príznakoch), bolesti kĺbov, artritída, bolerióza, psoriáza, angíny, kvasinkové infekcie a iné.
 
 

Princíp Zapper technológie 

 
Všetky parazity a choré tkanivá majú pozitívne nabitú bunkovú membránu. Zapper pomocou jednosmerného elektrického prúdu privádza záporné ióny cez kožu do ľudského tela a mení polaritu týchto parazitov, ktoré tak zabíja a napomáha k uzdraveniu napadnutého tkaniva. Zdravé tkanivo má byť nabité negatívne. Vedci objavili, že slabý elektrický prúd eliminuje parazity, ktoré nie sú schopné udržať si svoju pozitívnu polaritu pri zavedení jednosmerného prúdu na základe čoho umierajú. Zabité parazity vystavené elektrickému prúdu sa rozložia a buď sú z tela vylúčené pomocou lymfarického systému, alebo sa asimilujú ako neškodné živné látky.

(35)
 
Je dôležité vedieť, že slabý jednosmerný prúd generovaný prístrojom Zapper nemení prirodzenú elektromagnetickú polaritu tela.Technológia Zapper je bezpečná a nedochádza k poškodeniu zdravých buniek, pretože ich bunková membrána je 100 tisíc krát silnejšia ako membrána patogénnej bunky.
 
Prečistenie organizmu od parazitov dá čoskoro vášmu imunitnému systému okamžite obrovské povzbudenie. 
 


Dr. Royal Raymond Rife doviedol riešenie chorôb pomocou elektriny k dokonalosti.

 
Super Ravo Zapper je certifikovaný certifikačným orgánom č.3018, akreditovaný Českým inštitútom pre akreditáciu, ops podľa STN EN 45011 podľa STN EN 61326-1:07
 
Super Ravo Zapper má ochrannú známku zapísanú u UPV ČR.


(35) Image courtesy of renjith krishnan / FreeDigitalPhotos.net
 

GOLDEN VITAE

MVDr. Agnesa Müllerová

Telefón: +421 905 227 897

E-mail: goldenvitae3@gmail.com

Adresa: Slovenskej jednoty 10
(Business centrum),
040 01 Košice

NAPÍŠTE NÁM