BEMER Professional - Magnetoterapia

Spánkový program - riešenie nespavosti

 

 

 

 

Spánok je základná podmienka zdravia. V prvej, hlbokej fáze spánku, imunitný systém organizmu pracuje naplno, mozog produkuje rastové hormóny a buduje nové bunky. V druhej fáze spánku, REM fáze alebo fáze kedy snívame, náš mozog pracuje viac ako v bdelom stave a spracúva deň, ktorý máme za sebou.

nespavost
 
 
 
 
 
 
 
 
Najnovšie výsledky vedeckého výskumu ukázali, že v nočných hodinách dochádza k prerozdeľovaniu krvi v organizme, pretože imunologické procesy behom nočného spánku majú omnoho väčší význam, ako sa doposiaľ predpokladalo. Preto k denným terapiám bola špeciálne vyvinutá signálna konfigurácia pre fázu spánku.
 
Na trhu existuje veľa liekov na nespavosť no málo riešení. Spánkový BEMER program Vám pomôže zaspať a podporuje telo v dôležitých procesoch regenerácie počas periód spánku.

nespavost
 
 
 
 
 
 
 
 
Veľký význam má aplikácia BEMER-u hlavne pre rehabilitujúcich pacientov a starších alebo k infekciám náchylných ľudí, u ktorých tento program podporuje regulačné a regeneračné procesy.
 
 

 Výhody terapie BEMER v priebehu fázy spánku: 

 

 

 

  • Celkové zvýšenie účinnosti liečby
  • Zníženie náchylnosti k infekciám
  • Zvýšená stimulácia regeneračných procesov
  • Zvýšené odkyselenie tela

 

nespavost
 
 
 
 
 
 
  

 
BEMER Professional je vhodný aj na domácu aplikáciu a prístroj si môžete zakúpiť priamo prostredníctvom nás. V prípade záujmu poskytujeme aj školenie potrebné k osvojeniu postupov pri používaní.GOLDEN VITAE

MVDr. Agnesa Müllerová

Telefón: +421 905 227 897

E-mail: goldenvitae3@gmail.com

Adresa: Slovenskej jednoty 10
(Business centrum),
040 01 Košice

NAPÍŠTE NÁM