BEMER Professional - Magnetoterapia

Princíp BEMER Professional

  

 

 

Magnetoterapia vo všeobecnosti

Magnetoterapia je založená na princípe pulzného elektromagnetického poľa. Je nevyhnutné pre život na Zemi a je našou prirodzenou súčasťou. Funguje ako hnacia sila pre energetický metabolizmus buniek. Dôkazom toho je aj fakt, že zariadenia vytvárajúce pulzné elektromagnetické polia sú súčasťou skafandrov kozmonautov, pretože už po pár hodinách bez tohto vhodného prostredia dochádza k vážnym poruchám metabolizmu, ochabnutiu svalov, strate kostnej hmoty, dezorientácií a depresií. K porušeniu tohto energetického poľa dochádza vplyvom rôznych faktorov, ale najmä rozvojom technológií a stále zvyšujúcim sa elektro-smogom, ktorý narúša prirodzené magnetické pole Zeme.


elektromagnetického poľa, elektro-smog, mikrocirkulácie
elektromagnetického poľa, elektro-smog, mikrocirkulácie
 
 
 
 
 
 
 

Je vedecky dokázané, že aplikácia vhodného pulzného elektromagnetického poľa zvyšuje mikrocirkuláciu, zásobovanie kyslíkom, pomáha pri regenerácii nervov, znižovaní bolestí a mnohých zdravotných ťažkostiach, a to využíva technológia BEMER.

Charakteristika prístroja BEMER Professional

 

 

 

Systém BEMER Professional je elektromagnetický certifikovaný lekársky prístroj vyvinutý spoločnosťou BEMER Int. AG v lichtenštajnskom Triesene v odvetví lekárskej technológie ako fyzikálna liečebná metóda v oblasti mikrocirkulácie. Táto technológia bola už niekoľkokrát patentovaná a je špičkovým výrobkom svojho druhu na trhu.

BEMER Professional
BEMER Professional
 
 
 
 
 
 
 

Základom technológie BEMER je viacrozmerný signálny mechanizmus, ktorý efektívne stimuluje obmedzenú, resp. narušenú mikrocirkuláciu. V dôsledku toho podporuje jeden z najdôležitejších regulačných mechanizmov v ľudskom tele pre prevenciu a pre liečebné, uzdravovacie a regeneračné procesy. 
 
Účinnosť BEMER Professional bola dokázaná v početných dvojito-zaslepených štúdiách a je založená na kvalitnom výskume. Magnetoterapia BEMER je bezbolestná a bez vedľajších účinkov. Je úplne bezpečná, pretože intenzita magnetického systému BEMER neprevyšuje 100 µT, čo zodpovedá odporúčaniam WHO.

elektromagnetického poľa, elektro-smog, mikrocirkulácie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Špecificita vlnovej frekvencie magnetoterapie BEMER spočíva v tom, že vytvára všetky typy signálnych impulzov súčasne a špecifický tvar impulzov vyvoláva pozitívne fyziologické zmeny.
 

Prečo je mikrocirkulácia tak dôležitá?

 

 

 

Zdravé prekrvovanie nášho organizmu je dôležitým základom pre vitalitu, výkonnosť, zdravie a všeobecne dobrý zdravotný stav. Iba tak je zaručený dostatočný prívod živín a kyslíka a odvádzanie toxínov a konečných produktov látkovej výmeny. Približne 74% tohto prekrvovania sa odohráva v oblasti najmenších ciev: v mikrocirkulácií. Obmedzená alebo narušená mikrocirkulácia vedie k rýchlejšiemu starnutiu buniek a je príčinou mnohých pocitov nevoľnosti a chorôb.

elektromagnetického poľa, elektro-smog, mikrocirkulácie
elektromagnetického poľa, elektro-smog, mikrocirkulácie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Výkonnosť mikrocirkulácie s vekom klesá a negatívny vplyv nato majú takisto faktory, ako znečistený vzduch, škodlivé látky v ovzduší, hluk, stres, depresia, málo spánku a pohybu, nezdravá alebo jednostranná strava, nikotín či alkohol. Preto bol vyvinutý BEMER Professional, ktorý má v podpore mikrocirkulácie jedinečné účinky. Štúdie Inštitútu pre mikrocirkuláciu v Berlíne (Institut für Mikrozirkulation in Berlin) sú toho dôkazom.

 

 

 

GOLDEN VITAE

MVDr. Agnesa Müllerová

Telefón: +421 905 227 897

E-mail: goldenvitae3@gmail.com

Adresa: Slovenskej jednoty 10
(Business centrum),
040 01 Košice

NAPÍŠTE NÁM