BEMER Professional - Magnetoterapia

Iné vybrané ochorenia

 

 

 

BOLESTI KRÍŽOV

 
 
 
Až 50% populácie trpí bolesťami v lumbálnej oblasti chrbtice resp. bolesťami krížov. Ľudia trpiaci ťažkosťami tohto charakteru sa musia vyhýbať dvíhaniu ťažkých vecí a sú častokrát pohybovo obmedzení. Tieto bolesti môžu vznikať z rôznych príčin: preťaženia, prechladnutia, nedostatku pohybu, chorôb chrbtice a pod. Pri uvoľnení bolestí môžu pomôcť cviky navrhnuté doktorom špecialistom.

BOLESTI KRÍŽOV
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
BEMER terapia upravuje mikrocirkuláciu v najmenších krvných cievach a reguluje tak metabolizmus svalov chrbta, čo vedie k úprave zdravotného stavu pacienta.
 
 

SYNDRÓM VYHORENIA alebo tzv. BURNOUT

 

 

 
Nedostatok času, tlak termínov a uzávierok, nutnosť podávať výkony, strach zo zlyhania, perfekcionalizmus, premáhanie sa či prepracovanosť. Žijeme v rýchlej dobe, kedy nás životný štýl čoraz častejšie tlačí do situácií kde musíme čeliť týmto problémom, čo však môže viesť k syndrómu vyhorenia.

SYNDRÓM VYHORENIA
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Termín syndróm vyhorenia znamená fyzický, duševný a emocionálny stav vyčerpania v dôsledku pracovného alebo psychického preťaženia. Príznakmi sú: vyhýbanie sa spoločnosti, zreteľné zmeny v správaní, pocit zbytočnosti, úzkostné pocity, pocit duševnej prázdnoty, depresia, beznádej a vyčerpanie.
 
Ani BEMER terapia nedokáže predísť alebo liečiť syndróm vyhorenia, no vďaka úprave mikrocirkulácie dokáže podporiť Vaše telo v dôležitých aspektoch: spánku, relaxácií, regenerácií a takisto tvorbe fyzických a duševných rezerv.
 
 

DIABETES MELLITUS – CUKROVKA

 

 

 
Diabetes mellitus je metabolické ochorenie, ktoré vedie k poruche hladiny glukózy v krvi. Hladina cukru v krvi narastá hlavne po konzumácií jedál bohatých na uhľohydráty. Hormón inzulín je následne vylúčený pankreasom a jeho úlohou je transport glukózy do buniek  s cieľom znížiť hladinu cukru v krvi. Pri diabete 1. typu ide o autoimunitné ochorenie absolútneho nedostatku inzulínu zapríčineného deštrukciou buniek produkujúcich inzulín. Pri diabete 2. typu dochádza k zvyšovaniu necitlivosti buniek k inzulínu.

DIABETES MELLITUS – CUKROVKA
 
 
 
 
 
 
 
 
Diabetici často trpia rôznymi pridruženými, sekundárnymi, poruchami, najmä nervov a cievRany diabetikov sa ťažko hoja
 
Diabetes je vo väčšine prípadov neliečiteľný. Úprava mikrocirkulácie vďaka terapii BEMER však výrazne pomáha pri symptómoch tejto choroby, ktoré vznikajú práve v dôsledku porušenej mikrocirkulácie ako mikroangiopatie – poruchy ciev sietnice oka (diabetická retinopatia), obličiek (diabetická nefropatia), mozgu (diabetická neuropatia) a typická ,,diabetická noha“. BEMER dokáže zlepšiť kvalitu života týchto pacientov.


BEMER Professional je vhodný aj na domácu aplikáciu a prístroj si môžete zakúpiť priamo prostredníctvom nás. V prípade záujmu poskytujeme aj školenie potrebné k osvojeniu postupov pri používaní.GOLDEN VITAE

MVDr. Agnesa Müllerová

Telefón: +421 905 227 897

E-mail: goldenvitae3@gmail.com

Adresa: Slovenskej jednoty 10
(Business centrum),
040 01 Košice

NAPÍŠTE NÁM